1. 3. svátek má Bedřich

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Jaké osobní údaje zpracováváme?

Portál jakoprvni.cz ve snaze o co nejefektivnější poskytování svých služeb zpracovává Vaše osobní údaje:


  • jméno, příjmení
  • e-mail
  • telefon
  • u některých soutěží (fotografie, bydliště, datum narození, váha, výška, ...)

Tyto údaje jsou zpracovány pro účely spotřebitelské soutěže (informování o případné výhře, zaslání lístků, nebo nahlášení jména na seznam hostů akce) a rozesílání informací o novinkách, zajímavostech, akčních nabídkách či dalších soutěžích.

Jak osobní údaje zpracováváme?

Osobní údaje jakoprvni.cz zpracovává v elektronické formě. Osobní údaje mohou pro jakoprvni.cz takto zpracovávat také další subjekty v postavení tzv. zpracovatelů (např. účetní či dodavatel softwaru), se kterými jakoprvni.cz uzavře smlouvu o zpracování osobních údajů. Aktuální seznam zpracovatelů Vám poskytneme na vyžádání.


Se zvláštním předchozím souhlasem subjektu údajů mohou být osobní údaje zpřístupněny i dalším osobám (především pak pořadatelům akcí, PR agenturám či jiným pověřeným osobám z důvodu uvedení na seznamu hostů), případně veřejnosti (např. při zveřejnění jmen výherců), a také v souvislosti s marketingovou činností portálu jakoprvni.cz.


Osobní údaje dále mohou být zpřístupněny subjektům oprávněným dle zvláštních právních předpisů (např. orgánům činným v trestním řízení, apod.).

Jaké jsou Vaše možnosti?

V souvislosti se zpracováváním Vašich osobních údajů máte právo se na jakoprvni.cz kdykoli obrátit s žádostí o informaci, jaké Vaše osobní údaje a jakým způsobem jakoprvni.cz zpracovává.


Máte právo na opravu nebo výmaz nebo žádat omezení zpracování Vašich osobních údajů. Dále máte právo na přenositelnost údajů, jakož i právo podat podnět Úřadu pro ochranu osobních údajů.


V případě jakýchkoli nejasností či dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mailu pribram@pribram.cz.

Kodex redakce Kontakty
Provozovatel portálu jakoprvni.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2016 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz