Vaše náměty:   800 152 151
Dnes je středa 23. 1. 2019.
Dnes má svátek Zdeněk. Zítra má svátek Milena.

Kodex redakce

Otevřenou veřejnou diskusi považujeme za základ demokracie a harmonického společenského soužití. Z toho důvodu mohou uživatelé portálu jakoprvni.cz zveřejnit své názory a postoje jednak pod články a jednak ve speciální rubrice Diskuse.


Jakkoliv je naším zájmem co nejširší debata, nechceme na portálu jakoprvni.cz připustit příspěvky, jež přesahují určitý rámec. Moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat komentáře, které nebudou odpovídat následujícím pravidlům. V případě opakovaného porušování tohoto kodexu si vyhrazujeme právo zablokovat zobrazování všech příspěvků určitého autora.


Pravidla jsou jednoduchá a troufáme si tvrdit, že budou málokoho omezovat.


Žádáme vás o:
  • slušnost,
  • dodržování zákonů,
  • nespamování,
  • neprovozování komerčních aktivit.

V první verzi tohoto kodexu diskutujícího záměrně neuvádíme bližší vysvětlení výše uvedených bodů. Domníváme se, že obecné povědomí o těchto bodech má drtivá většina lidí. V případě častějšího výskytu excesů učiníme kodex podrobnějším.


Protože se domníváme, že stav veřejného prostoru je odpovědností nás všech, přidáváme do diskuse také tlačítko, kterým můžete nahlásit nevhodný příspěvek. Moderátoři budou tento požadavek řešit prioritně.


Moderátoři diskuse mohou mazat příspěvky bez předchozího upozornění, ale vždy uvedou alespoň stručnou informaci, proč příspěvek smazali. V diskusním vláknu tedy zůstane přezdívka diskutujícího, ale samotný obsah příspěvku nikoliv.


Redakce neodpovídá za obsah diskuse po obsahové stránce. Není v našich silách ověřovat pravdivost uváděných sdělení.


Věříme, že kodex diskutujících vás nebude svazovat v potřebě vyjádřit své názory a stanoviska a že diskuse na jakoprvni.cz bude podnětná pro všechny zúčastněné.Redakce jakoprvni.cz
MONEX
Kodex redakce Kodex diskutujících Reklama Kontakty
Provozovatel portálu jakoprvni.cz Rosalota, s. r. o.
Zdabořská 24
261 01 Příbram V

IČ: 02289288
2017 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz